BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12543447
nr 1254 3447
Golvlampa
1950-tal, HW Armatur, hör / sänkbar. Tota. Längd: 145cm
Kondition: skadat tyg, slitage
måndag 13 maj 2019
kl 20:47:48
Kerstin Hörnlund (f. 1940)